O NAS

Jestem lekarzem, specjalistą dermatologiem-wenerologiem. Należę do Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz Polskiego Stowarzyszenia Dermatologów Estetycznych.

Studia medyczne ukończyłam w Śląskim Uniwersytecie Medycznym natomiast Specjalizację z Dermatologii i Wenerologii odbyłam w Klinice Dermatologii w Katowicach.

W latach 2010-2016 pracowałam w Oddziale Dermatologii Dziecięcej w Katowicach gdzie zdobyłam doświadczenie w leczeniu dermatoz dziecięcych. Moja pasja do dermatologii dziecięcej wpłynęła na temat mojej pracy doktorskiej która poświęcona jest Atopowemu Zapaleniu skóry. Jestem autorem i współautorem publikacji oraz prac badawczych na wielu zjazdach naukowych.

W swojej pracy zajmuję się leczeniem chorób skóry zarówno dorosłych jak i dzieci, wenerologią, dermatochirurgią oraz medycyną estetyczną. Od ponad 7 lat wykonuje zabiegi medycyny estetycznej wciąż poszerzając swoją wiedzę poprzez udział w licznych warsztatach i szkoleniach naukowych.

Gabinet Dermatologii i Medycyny Estetycznej Derma Medical to miejsce w którym z pasją i zaangażowaniem wykorzystuję najnowocześniejsze metody leczenia na miarę XXI wieku.

Co wyróżnia nasz gabinet:

  •  profesjonalne rozwiązanie problemu skórnego każdego pacjenta z zastosowaniem najnowszych metod leczenia współczesnej dermatologii.
  •  bezpieczeństwo
  •  autorski sposób prowadzenia pacjentów-dla każdego pacjenta przygotowujemy indywidualny program pielęgnacji skóry w ramach którego łączymy najnowsze produkty i najskuteczniejsze technologie.