O NAS

dr. Dorota Milewska-Wróbel

Jestem lekarzem, specjalistą dermatologiem-wenerologiem. Należę do Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz Polskiego Stowarzyszenia Dermatologów Estetycznych.

Studia medyczne ukończyłam w Śląskim Uniwersytecie Medycznym natomiast Specjalizację z Dermatologii i Wenerologii odbyłam w Klinice Dermatologii w Katowicach.

W latach 2010-2016 pracowałam w Oddziale Dermatologii Dziecięcej w Katowicach gdzie zdobyłam doświadczenie w leczeniu dermatoz dziecięcych. Moja pasja do dermatologii dziecięcej wpłynęła na temat mojej pracy doktorskiej która poświęcona jest Atopowemu Zapaleniu skóry. Jestem autorem i współautorem publikacji oraz prac badawczych na wielu zjazdach naukowych.

W swojej pracy zajmuję się leczeniem chorób skóry zarówno dorosłych jak i dzieci, wenerologią, dermatochirurgią oraz medycyną estetyczną. Od ponad 7 lat wykonuje zabiegi medycyny estetycznej wciąż poszerzając swoją wiedzę poprzez udział w licznych warsztatach i szkoleniach naukowych.

Gabinet Dermatologii i Medycyny Estetycznej Derma Medical to miejsce w którym z pasją i zaangażowaniem wykorzystuję najnowocześniejsze metody leczenia na miarę XXI wieku.

dr. Joanna Pagacz

Członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Ukończyła Uniwersytet Medyczny w Łodzi na kierunku lekarskim.

W latach 2011 – 2016r pracowała jako lekarz Kliniki Chorób Wewnętrznych, Dermatologii i Alergologii w Zabrzu, gdzie odbywała specjalizację z dermatologii i wenerologii. Od 2017r pracuje w Oddziale Dermatologicznym Szpitala Śląskiego w Cieszynie.

W codziennej pracy zajmuje się zarówno pacjentami dorosłymi jak i tymi najmłodszymi. Ukończyła liczne kursy m.in. z zakresu dermatoskopii, peelingów, botoxu, elektrochirurgii i kriochirurgii, usuwania naczyń, blizn i przebarwień skóry oraz technik laserowych w dermatologii estetycznej.

mgr Aleksandra Janik- dietetyk kliniczny

Absolwentka studiów magisterskich na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach, gdzie ukończyła kierunek dietetyka kliniczna. Aktualnie poszerza swoją wiedzę na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach na kierunku Żywienie i Suplementacja Osób Aktywnie Fizycznych.
Kieruje się sentencją Hipokratesa – „Niech pożywienie będzie lekarstwem, a lekarstwo pożywieniem” – pomaga odnaleźć równowagę w dietoterapii oraz twierdzi, że to co jemy ma zasadniczy wpływ na naszą witalność, kondycję, odporność, a także urodę i ogólną sprawność.
W swojej pracy traktuje pacjentów bardzo indywidualnie oraz przekonuje ich, że dieta nie jest chwilową zmianą, lecz początkiem kształtowania prawidłowych nawyków żywieniowych, które pozwolą cieszyć się zdrowiem przez długie lata.

📲Zapraszamy do rejestracji telefonicznej : 536537133

Co wyróżnia nasz gabinet:

  •  profesjonalne rozwiązanie problemu skórnego każdego pacjenta z zastosowaniem najnowszych metod leczenia współczesnej dermatologii.
  •  bezpieczeństwo
  •  autorski sposób prowadzenia pacjentów-dla każdego pacjenta przygotowujemy indywidualny program pielęgnacji skóry w ramach którego łączymy najnowsze produkty i najskuteczniejsze technologie.