Szanowni Państwo,

od dnia 6 maja 2020 gabinet wznawia działalność stacjonarną.
Ze względu na sytuację epidemiologiczną wdrożyliśmy szczególne zasady bezpieczeństwa.

Wizyty lekarskie będą potwierdzane telefonicznie przez recepcję.

1. Prosimy o punktualność.
2. Pacjentów zgłaszających się do gabinetu obowiązuje ‒ zgodnie z decyzją Ministerstwa Zdrowia‒ stosowanie środków ochrony osobistej, tj. własnych maseczek przykrywających usta oraz nos.
3. Prosimy o zgłaszanie się bez osób towarzyszących. Pacjentom poniżej 18 r.ż. może towarzyszyć jeden rodzic lub opiekun prawny.
4. Każdy pacjent przed wizyta lekarską zobowiązany jest do podpisania oświadczenia dotyczącego stanu zdrowia umożliwiającego odbycie wizyty oraz  klauzuli informacyjnej, w której wyraża zgodę na konsultację\zabieg w okresie pandemii.
5. Lekarze i personel Derma Medical wyposażeni są w strój i środki ochronne zapewniające bezpieczeństwa pacjentom i sobie.
6. Nadal istnieje możliwość konsultacji on-line, do których z uwagi na sytuację zachęcamy.

JAK ODBYĆ WIZYTĘ LEKARSKA ONLINE?

1. Prosimy o kontakt z rejestracją pod numerem telefonu: 720 792 695
2. Wizyta, tak jak dotychczas, będzie dokumentowana w formie elektronicznej. W każdym momencie możecie Państwo uzyskać dostęp do swojej dokumentacji medycznej.

Na wskazany adres kontakt@dermamedical.pl prosimy o przesłanie zdjęć zmian skórnych.

? Zobacz jak wykonać zdjęcie niepokojącej zmiany skórnej

3. Koszt telewizyty to 100 zł. Porada, jak również generowanie kodów recept dotyczy tylko i wyłącznie pacjenta, którego wizyta dotyczy.

Aby zamówić wizytę prosimy wypełnić formularz i zrealizować płatność za pośrednictwem platformy Przelewy24.

Przejdź do formularza

Istnieje możliwość wykonania przelewu poza platformą.
W takim wypadku na adres e-mail kontakt@dermamedical.pl prosimy z wyprzedzeniem przesłać potwierdzenie przelewu na konto PKO BP 84102024980000850200462424. W tytule prosimy podać: imię i nazwisko pacjenta, datę planowanej wizyty.

4. Po otrzymaniu potwierdzenia przelewu lekarz w czasie zaplanowanym na wizytę skontaktuje się z Państwem telefonicznie.